Jak wiadomo, jeżeli budujemy nowy dom, to ważne jest wynajęcie odpowiedniego projektanta domu. Przede wszystkim przed wybraniem takiego projektanta, powinniśmy poczytać jak najwięcej opinii o nim. Im więcej pozytywnych opinii, tym większe prawdopodobieństwo tego, że taki projektant naprawdę zna się na rzeczy. Jeżeli przeważają o nim negatywne opinie, to nie warto go wynajmować. Projekt domu, nie jest niczym łatwym do wykonania, dlatego też powinna się tym zająć osoba, która naprawdę ma doświadczenie w projektowaniu takich domów. Ważne jest również przejrzenie portfolio takiego projektanta. Jeżeli budujemy domek parterowy, to warto dowiedzieć się, czy projektował on kiedykolwiek domy parterowe. Jest to bardzo ważne aby posiadał w tym odpowiednie doświadczenie abyśmy ostatecznie się na nim nie zawiedli.

Osoby starsze, które mają za sobą niemały bagaż doświadczeń bardzo często wybierają dla siebie domy parterowe. Zmęczone życiem, przepracowane, nie mają ochoty męczyć się bieganiem po schodach, ani tym bardziej spędzaniem wolnego czasu na sprzątaniu ogromnych przestrzeni. Dlatego też właśnie wybierają projekty niewielkich domów, w których będą czuć się komfortowo.
Czy taki projekt jest drogi i czy długo na niego się czeka? To wszystko zależy od tego, czy zdecydujemy się na gotowy projekt domu czy też zlecimy jego wykonanie od podstaw. W tym drugim przypadku będzie niewątpliwie drożej, a i też znacznie więcej czasu będziemy musieli przeznaczyć na samą kwestię jego przygotowania. Z drugiej jednak strony, będzie to projekt uwzględniający w każdym szczególe nasze własne potrzeby i indywidualne oczekiwania.

http://projektydomow3d.pl/?p=87